Bartek Mirecki wśród ambasadorów projektu „Vistula z Pasją”!

Bartłomiej Mirecki, utytułowany kierowca wyścigowy z Częstochowy znalazł się w gronie ambasadorów projektu „Vistula z Pasją”. Czołowa marka odzieżowa w Polsce – Vistula, zaprosiła 22-latka do udziału w sesji zdjęciowej, w której promuje jesienno-zimową kolekcję. Powstał także film reklamowy (link na końcu informacji), w którym Bartek Mirecki opowiada o swojej pasji jaką są wyścigi i prezentuje umiejętności za kierownicą.

 1 - Foto - Materiały Prasowe Vistula

Vistula z Pasją” to inicjatywa, której misją jest wspieranie mężczyzn z inspirującymi zainteresowaniami i interesującą historią. Projekt ma na celu promocję oraz rozpowszechnianie wizerunku ciekawych ludzi, którzy rozwijają w swoim życiu pasje i dzielą się nimi z innymi.

-Jest mi niezmiernie miło, że mogłem wziąć udział w tym projekcie. To dla mnie zupełna nowość, bo do tej pory nie wcielałem się w rolę modela. Sesja zdjęciowa była bardzo fajnym przeżyciem. Nigdy tak często nie zmieniałem ubrania w ciągu jednego dnia. Nagrywaliśmy też przejazdy formułą i musiałem nieco zmienić styl jazdy. W czasie wyścigu ruszam ze startu i jak najszybciej jadę do mety, a podczas sesji musiałem trochę więcej pokręcić kierownicą. Przygotowane przez Vistulę zdjęcia oraz film wyszły bardzo dobrze i muszę przyzna, że byłem zaskoczony tak świetnym efektem końcowym. Dziękuję Vistuli za zaufanie, to dla mnie duże wyróżnieniemówi Bartek Mirecki

2 - Foto - Materiały Prasowe Vistula

Do tej pory w projekcie udział wzięli: triathlonista Robert Karaś oraz windsurfer

Paweł Tarnowski. W najbliższym czasie zostaną zrealizowane kolejne sesje zdjęciowe z udziałem nowych bohaterów.

Efekty współpracy Bartka Mireckiego i Vistuli podziwiać można w salonach Vistula, na stronie internetowej marki oraz w social mediach.

Bartłomiej Mirecki to młody (22L.) i utalentowany kierowca wyścigowy z Częstochowy. Jest wielokrotnym mistrzem polski, wywalczył także:

– II Wicemistrzostwo Formula Renault NEC 2017 – najlepszy wynik polskiego zawodnika w historii tej serii,

– Mistrzostwo Czech ESET V4 CUP,

– Mistrzostwo w Formula Trophy 2017,

– Wicemistrzostwo FIA CEZ 2017.

Talent tego zawodnika potwierdza fakt, iż jako jedyny Polak i kierowca z Europy Środkowo-Wschodniej zaproszony został do Ferrari Driver Academy oraz FIA Young Driver Excellence Academy. Bartłomiej Mirecki, to także dwukrotny Mistrz Polski KIA Lotos Race (2012,2013).

 3 - Foto - Materiały Prasowe Vistula

W tym roku rywalizuje w kilku prestiżowych seriach wyścigów samochodowych na terenie Europy. To Mistrzostwa Europy Północnej Formula Renault, Mistrzostwa Europy Centralnej FIA CEZ, Mistrzostwa Czech ESET V4 CUP.

Vistula to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm odzieżowych w Polsce. Kolekcje marki to połączenie najnowszych trendów świata mody męskiej i klasyki. W ofercie znajdują się zarówno eleganckie garnitury, jaki i szeroki wybór casualowych propozycji na co dzień.

Wyniki Bartłomieja Mireckiego na bieżąco śledzić można na portalach społecznościowych www.facebook.com/bmracingteam , www.facebook.com/bartlomiejmireckiofficial oraz www.Instagram.com/bm_racing_team i www.bartekmirecki.pl

inf.pras.

Dodaj komentarz