61. Rajd Barbórka – Marcin Markowicz / Damian Trzonkowski – Subaru Impreza

137
Marcin Markowicz Damian Trzonkowski

Załoga Marcin Markowicz / Damian Trzonkowski jadąca Subaru Impreza zakończyła Rajd Barbórka 2023 już na drugim odcinku specjalnym. Mimo tego powstał krótki klip podsumowujący start i pokazujący, że dla załogi rywalizacja zaczyna się o wiele wcześniej niż na linii startu OS1 i nie składa się tylko z jazdy, którą widzą kibice.

Marcin Markowicz w swoich social mediach napisał: RAJD BARBÓRKA to ważne wydarzenie Motorsportowe. Pomimo tego, że już na drugim oesie uszkodzeniu uległa skrzynia biegów (6 Sti) , było to niezwykłe przeżycie i jednocześnie lekcja pokory. Na zawsze pozostaną wspomnienia i uczucia towarzyszące udziałowi w tej imprezie.”

Marcin Markowicz Damian Trzonkowski Subaru Impreza

Rajd to nie tylko jazda, a ogrom pracy i masa decyzji podjętych zarówno kilka dni przed, jak i praktycznie w momencie wyjazdu na start odcinka. Opis trasy, analiza onboardów i szukanie każdego najmniejszego szczegółu w próbach z którymi załoga musi się zmierzyć. Jak przygotować się do nowego odcinka Polfa? W jakim stanie będzie nawierzchnia na Służewcu gdy przejedzie po niej kilkadziesiąt aut i czy warto zmieniać jeszcze nastawy zawieszenia? Lepiej będzie je podnieść? Utwardzić albo wręcz przeciwnie zostawić bardziej miękkie? Opony! Kompletów jest kilka, ale decyzję o wyborze podjąć należy praktycznie w ostatniej chwili przed wyjechaniem i oklejeniem kół przez sędziów. Załoga przejechała tylko niecałe dwie próby, ale w podsumowaniu pokazała o wiele więcej. Od analizy w biurze, przez BK, start i ostatnie metry przejechane po trasie rajdu. Zapraszamy!