wtorek, 30 listopada, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościDwukrotny Mistrz Słowacji na starcie Marten Tarmac Masters

Dwukrotny Mistrz Słowacji na starcie Marten Tarmac Masters

Martin Koči, który w tym roku wraca do rywalizacji w Junior WRC wystartuje w pierwszej tegorocznej odsłonie cyklu Marten Tarmac Masters w Nowej Rudzie.

Słowak po zdobyciu dwóch tytułów mistrzowskich w tamtejszym czempionacie, pod koniec ubiegłego sezonu przesiadł się do Forda Fiesty Rally4, którym zaliczył pierwszy tegoroczny start w 2. MaxxMotion Rally SLOVAKIA RING. Wraz z Petrem Tešinskym znalazł się na wirtualnej liście zgłoszeń do 5. Tech-Mol Rally. Martin Koči na dolnośląskich oesach pojedzie egzemplarzem brytyjskiej konstrukcji ze stajni PZ Service.

Dla Martina Kočiego będzie to drugie starcie z polskimi załogami w aktualnym sezonie, ponieważ na trasach toru SlovakiaRing musiał zmierzyć się z Kamilem Bolkiem, Grzegorzem Bonderem, Michałem Tochowiczem oraz Łukaszem Lewandowskim. Ostatecznie tylko pierwszego dnia okazał się lepszy, aby podczas drugiego etapu wycofać się z rywalizacji przez wypadek.

W nadchodzącym 5. Tech-Mol Rally uczestnik ponad 50 rajdów za kierownicą samochodu klasy R5 i Rally2 zasili szeregi stawki klasy PRO, jako czwarty zagraniczny kierowca w historii cyklu organizowanego przez Global Sport.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Śnieżne testy Hyundai i20 Rally1 WRC 2022

Testy nowego hybrydowego Hyundaia i20 Rally1 WRC 2022 w prawdziwych zimowych warunkach. Za kierownicą Ott Tanak.

Wyniki Show Pucharu Toru Modlin

W sobotę na torze w Modlinie odbyła się impreza dla zawodników z licencją Tor Modlin Rally Show....

Finał Mistrzostw Świata Rallycross na Nürburgring

Skrót najciekawszych wydarzeń na ostatniej rundzie sezonu w Mistrzostwach Świata Rallycross na Nürburgringu. Finałowa batalia pomiędzy dwoma...

Polacy na mecie portugalskiego klasyka!

Zespół BOMBA Rally Raid Team, w składzie Adam Bomba, Jacek Soboń, Mikołaj Otto, Łukasz Zoll oraz Pedro...

NAJPOCZYTNIEJSZE