wtorek, 26 października, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościFan Formuły 1 chce przebiec maraton w stroju kierowcy wyścigowego

Fan Formuły 1 chce przebiec maraton w stroju kierowcy wyścigowego

Sam występ w maratonie jest już dużym wyzwaniem. Jednak dla brytyjskiego fana Formuły 1 to za mało. Georg Crawford zamierza przebiec londyński maraton… w pełnym stroju kierowcy wyścigowego!

George Crawford, wielki fan Formuły 1, podjął się wyzwania i uznał, że przebiegnie 3. Londyński Maraton w stroju kierowcy wyścigowego. Żeby było tego mało, to nie będzie tylko  kombinezon, ale pełne umundurowanie kierowcy wyścigowego. Mężczyzna komplet stroju otrzyma od zespołu Aston Martin. George ma też nadzieję, że dzięki swojej niezwykłej próbie uda mu się zapisać na kartach Księgi Rekordów Guinnessa.

 

Ekipa Aston Martin F1 Team dostarczyła cały strój, od bielizny i kombinezonu, po rękawiczki i kask. Nie będzie to taki zwykły kask, George założy kask, który nosił Lance Stroll na potrójnym wyścigu w: Spa, Zandvoort i Monza. Trzeba też wspomnieć, że nie tylko Aston Martin chętnie wspiera nietypowe akcję – czemu zresztą trudno się dziwić. Także zespół McLarena już kilkukrotnie rozdawał elementy strojów w celu wsparcia akcji charytatywnych, m.in. zorganizował losowanie nagród dla fanów, w którym można było wygrać specjalne zaprojektowane kaski przez Lando Norrisa i Carlosa Sainz’a.

Ale po co to wszystko?

Fan F1 pobiegnie w Maratonie, aby zebrać pieniądze dla organizacji charytatywnej “Mind”, zajmującej się zdrowiem psychicznym. George wyjaśnia wszystko na swojej stronie z maratońskim wyzwaniem. Jak sam stwierdził pandemia koronawirusa sieje spustoszenie w życiu. Niezliczona ilość osób zmaga się ze skutkami zwiększonego stresu, zmartwień i spadku samopoczucia.

“It’s time to give back.”

Fundacja Mind zajmuję się od wielu lat zdrowiem psychicznym, pomaga wielu ludziom i nigdy nie odmawiają tej pomocy. Nasz bohater bez peleryny, ale za to w zielonym kombinezonie do Aston Martin, dosłownie stwierdził ” It’s time to give back.”

Małgorzata Piasecka
Maniaczka czterech kółek od dzieciństwa. Benzynę ma we krwi. Z dużym zainteresowaniem śledzi zmagania w rajdach / rallycrosie / wyścigach. Zawodniczka z licencją, zaczynająca zabawę rallycrossie, w klasie RWD Cup.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

7 runda MP Rallycross od OdcinekSpecjalny

Migawki z 7 rundy Mistrzostw Polski Rallycross na Autodromie Słomczyn od OdcinekSpecjalny. Drugi materiał z ujęciami w zwolnionym...

Nowy dźwięk elektrycznej rajdówki

Nowy mechaniczny system, który przy okazji generuje nowe dźwięk elektrycznego auta rajdowego zbliża nas do normalności. To...

Spektakularne sytuacje na trasie Rajdu Ciudad de Pozoblanco

Zapraszamy na materiał filmowy z trasy Rajdu Ciudad de Pozoblanco 2021.

Rajd Barbórka 2021 na nowym torze!

Rajd Barbórka zawita w tym roku do zupełnie nowej lokalizacji. Areną zmagań pierwszych odcinków specjalnych będzie Autodrom...

Łukasz Zoll podsumowuje jubileuszowy sezon 2021

Łukasz Zoll jadący w klasie SuperNational+2000 w końcowej indywidualnej klasyfikacji sezonu 2021 zajął trzecie miejsce. Zawodnik Zoll...

NAJPOCZYTNIEJSZE