piątek, 27 maja, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościFan Formuły 1 chce przebiec maraton w stroju kierowcy wyścigowego

Fan Formuły 1 chce przebiec maraton w stroju kierowcy wyścigowego

Sam występ w maratonie jest już dużym wyzwaniem. Jednak dla brytyjskiego fana Formuły 1 to za mało. Georg Crawford zamierza przebiec londyński maraton… w pełnym stroju kierowcy wyścigowego!

George Crawford, wielki fan Formuły 1, podjął się wyzwania i uznał, że przebiegnie 3. Londyński Maraton w stroju kierowcy wyścigowego. Żeby było tego mało, to nie będzie tylko  kombinezon, ale pełne umundurowanie kierowcy wyścigowego. Mężczyzna komplet stroju otrzyma od zespołu Aston Martin. George ma też nadzieję, że dzięki swojej niezwykłej próbie uda mu się zapisać na kartach Księgi Rekordów Guinnessa.

 

Ekipa Aston Martin F1 Team dostarczyła cały strój, od bielizny i kombinezonu, po rękawiczki i kask. Nie będzie to taki zwykły kask, George założy kask, który nosił Lance Stroll na potrójnym wyścigu w: Spa, Zandvoort i Monza. Trzeba też wspomnieć, że nie tylko Aston Martin chętnie wspiera nietypowe akcję – czemu zresztą trudno się dziwić. Także zespół McLarena już kilkukrotnie rozdawał elementy strojów w celu wsparcia akcji charytatywnych, m.in. zorganizował losowanie nagród dla fanów, w którym można było wygrać specjalne zaprojektowane kaski przez Lando Norrisa i Carlosa Sainz’a.

Ale po co to wszystko?

Fan F1 pobiegnie w Maratonie, aby zebrać pieniądze dla organizacji charytatywnej “Mind”, zajmującej się zdrowiem psychicznym. George wyjaśnia wszystko na swojej stronie z maratońskim wyzwaniem. Jak sam stwierdził pandemia koronawirusa sieje spustoszenie w życiu. Niezliczona ilość osób zmaga się ze skutkami zwiększonego stresu, zmartwień i spadku samopoczucia.

“It’s time to give back.”

Fundacja Mind zajmuję się od wielu lat zdrowiem psychicznym, pomaga wielu ludziom i nigdy nie odmawiają tej pomocy. Nasz bohater bez peleryny, ale za to w zielonym kombinezonie do Aston Martin, dosłownie stwierdził ” It’s time to give back.”

Małgorzata Piasecka
Maniaczka czterech kółek od dzieciństwa. Benzynę ma we krwi. Z dużym zainteresowaniem śledzi zmagania w rajdach / rallycrosie / wyścigach. Zawodniczka z licencją, zaczynająca zabawę rallycrossie, w klasie RWD Cup.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Grand Prix Monako – harmonogram, transmisja

Grand Prix Monako 2022 zbliża się wielkimi krokami! Prezentujemy harmonogram weekendu, który tak jak przed rokiem może...

Nowy sezon, nowe zasady

Wystartowały Mistrzostwa Europy Rallycross. ERX ruszył samodzielnie na niezwykle widowiskowym obiekcie Nyirad. W tym roku debiutuje nowy...

Dobry dzień Martyny, Grabowski coraz bliżej tytułu

Tylko 81 tysięcznych sekundy sprawiło, że Przemysław Martyna nie wygrał obu wyścigów piątej rundy Unitel Mazda MX-5...

Pomysł na Dzień Matki w moto-wydaniu? Pytamy o to samych zawodników!

Bez cienia wątpliwości, Dzień Matki to wyjątkowe święto w naszych kalendarzach. Jak mógłby wyglądać ten dzień w...

VTEC Cup Poland 2022 – Tor Modlin [wideo]

VTEC Cup Poland Tor Modlin Civic
VTEC Cup Poland 2022 zawitał na Tor Modlin 30 kwietnia. Kolejna runda to Tor Łódź, 25 czerwca....

NAJPOCZYTNIEJSZE