niedziela, 28 maja, 2023
Strona głównaAktualnościGdzie obejrzeć Szybcy i wściekli? Online? Streaming? Odpowiadamy

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli? Online? Streaming? Odpowiadamy

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli? W maju do kin wchodzi 10 część serii, warto więc odświeżyć sobie sag. Netflix, Player, Apple TV, Ipla?

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli? Już odpowiadamy! Pomijamy oczywiście nielegalne opcje pobrania tych filmów z sieci. Wiemy, że można obejrzeć je „za darmo”, ale nie do końca legalnie na stronach internetowych w formie online, bez pobierania. Nas interesują opcje legalne.

Gdzie obejrzeć Fast and Furious?

Odpowiedź to Apple TV (na dzień 28.04.2023), to tam znaleźliśmy możliwość zobaczenia wszystkich epizodów, w wysokiej jakości, w pełni legalnie. Niestety za tę możliwość należy zapłacić, przy podstawowym pakiecie, bez żadnych dodatkowych kodów, czy uprzywilejowań cena za 9 część F&F wynosi 39.99 zł. W przypadku Tokio Drift również jest to 34.99, ale pojawia się opcja „wypożycz” za 9.99 zł.

Kiedy Szybcy i Wściekli 10?

Znamy już daty premier Fast and Furious 10 zarówno na świecie, jak i w Polsce. Jeśli jesteście poza krajem, we właściwym miejscu, to możecie cieszyć się kontynuacją sagi już 17 maja 2023. Polska premiera odbędzie się 19 maja 2023.

Zobacz artykuł i trailery: Kiedy Szybcy i Wściekli 10?

Seria Fast and Furious ma już ponad 20 lat

Filmy wspomnianej serii skierowane są nie ukrywajmy, do szerokiego grona. Szalony tuning początku aktualnego tysiąclecia, czyli bodykity, neony, oklejenia… To kręciło nas w pierwszych dwóch częściach. To tam pojawiły się na ekranach Toyota Supra, Nissan R34, Mazda RX-7, czy Hondy Civic V generacji. Dziś to auta kultowe, w przypadku pierwszych trzech wymienionych modeli osiągające zawrotne ceny na rynku wtórnym. Trzecią częścią był Tokio Drift, dzięki któremu ta dyscyplina również wypłynęła już nie tylko wśród nas, pasjonatów, ale… Każdy chłopak wracając z kina targał za hamulec ręczny swojego Golfa. Czy to dobry efekt? W to wątpimy, ale drift stał się rozpoznawalny!

Zobacz również: Czy będzie trzeci sezon Farmy Clarksona? Amazon zerwał umowę!

Dalej było już… Tylko efektowniej. Nowe auta, skoki, eksplozje, sztuczki kaskaderskie, które udać się mogą tylko przy pomocy grafików i animacji… Ewentualnie ogromnych katapult i potem mimo wszystko setek godzin postprodukcji, ale… Wszyscy kochamy tę serię! A ma ona już ponad 20 lat! Przypomnijmy tytuły i lata premier wszystkich części:

  1. Szybcy i wściekli (2001)
  2. Za szybcy, za wściekli (2003)
  3. Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006)
  4. Szybko i wściekle (2009)
  5. Szybcy i wściekli 5 (2011)
  6. Szybcy i wściekli 6 (2013)
  7. Szybcy i wściekli 7 (2015)
  8. Szybcy i wściekli 8 (2017)
  9. Szybcy i wściekli 9 (2021)

My z niecierpliwością czekamy na Szybcy i Wściekli 10! Na pewno wybieramy się do kina i na pewno postaramy się wyrazić swoje obiektywne zdanie. Czy będzie klapa? Czy wrócą stare dobre czasy? Przekonamy się już w maju!

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Marcinkiewicz i Zentner wygrywają wyścig długodystansowy

Maciej Marcinkiewicz i Adam Zentner przebili się z końca stawki, aby zwyciężyć w pierwszej rundzie sezonu 2023...

Ostałowski i Korpuliński prowadzą po kwalifikacjach w Słomczynie

Dzisiejsze kwalifikacje wyłoniły pierwszych liderów Driftingowych Mistrzostw Polski. Na lekko zmodyfikowanej trasie panowały idealne warunki do jazdy....

Verstappen rzutem na taśmę wygrywa genialne kwalifikacje do Grand Prix Monako

Max Verstappen
Max Verstappen zdobył swoje pierwsze pole position do niedzielnego Grand Prix Monako. Holender w trzymających w napięciu...

Miękoś wygrywa pierwszą rundę WSMP

Mariusz Miękoś odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Polski na Torze Poznań. Kierowca GT3...

Były mistrz wygrywa na inaugurację 318is Cup PL

Mistrz pucharu 318is Cup PL z 2020 roku Marcin Lempert odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023,...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here