niedziela, 28 maja, 2023
Strona głównaAktualnościMarcin Markowicz / Damian Trzonkowski na 3 miejscu po 2 odcinkach Memoriału!

Marcin Markowicz / Damian Trzonkowski na 3 miejscu po 2 odcinkach Memoriału!

Marcin Markowicz / Damian Trzonkowski meldują się na 3 miejscu po 2 odcinkach PLATINUM 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce!

Marcin Markowicz i Damian Trzonkowski na starcie stanęli Subaru Imprezą WRX STI. Ich wynik jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ walczą z bardzo mocną konkurencją! Pierwsze miejsce załogi Marczyk / Gospodarczyk i drugie załogi Stec / Sowa nie dziwią zupełnie, po pierwsze ze względu na doświadczenie, po drugie z powodów sprzętowych. Liderzy jadą Skodą Fabia Rally2 Evo, Stec / Sowa profesjonalnie przygotowanym Fordem Fiesta.

Na czwartym miejscu po dwóch odcinkach meldują się Andrzej Szepieniec / Jarosław Zawadzki (Mitsubishi Lancer), ze stratą 1.3 sekundy.

Wyniki on-line możecie śledzić na stronie organizatora:
WYNIKI ON-LINE

Przypominamy, że tegoroczny Memoriał jest 7 siódmym już rajdem organizowanym w celu upamiętnienia nieodżałowanym kierowców Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Składa się z 10 odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 35 kilometrów, a ponad 100 kilometrów łącznie z odcinkami dojazdowymi. Na starcie stanęły 44 załogi.

Zobacz również: Marian Bublewicz – co stało się z drzewem, w które uderzył?

fot. Marcin Markowicz Motorsport (fanpage)

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Marcinkiewicz i Zentner wygrywają wyścig długodystansowy

Maciej Marcinkiewicz i Adam Zentner przebili się z końca stawki, aby zwyciężyć w pierwszej rundzie sezonu 2023...

Ostałowski i Korpuliński prowadzą po kwalifikacjach w Słomczynie

Dzisiejsze kwalifikacje wyłoniły pierwszych liderów Driftingowych Mistrzostw Polski. Na lekko zmodyfikowanej trasie panowały idealne warunki do jazdy....

Verstappen rzutem na taśmę wygrywa genialne kwalifikacje do Grand Prix Monako

Max Verstappen
Max Verstappen zdobył swoje pierwsze pole position do niedzielnego Grand Prix Monako. Holender w trzymających w napięciu...

Miękoś wygrywa pierwszą rundę WSMP

Mariusz Miękoś odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Polski na Torze Poznań. Kierowca GT3...

Były mistrz wygrywa na inaugurację 318is Cup PL

Mistrz pucharu 318is Cup PL z 2020 roku Marcin Lempert odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023,...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here