Marcin Markowicz / Damian Trzonkowski na 3 miejscu po 2 odcinkach Memoriału!

Marcin Markowicz Memoriał

Marcin Markowicz / Damian Trzonkowski meldują się na 3 miejscu po 2 odcinkach PLATINUM 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce!

Marcin Markowicz i Damian Trzonkowski na starcie stanęli Subaru Imprezą WRX STI. Ich wynik jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ walczą z bardzo mocną konkurencją! Pierwsze miejsce załogi Marczyk / Gospodarczyk i drugie załogi Stec / Sowa nie dziwią zupełnie, po pierwsze ze względu na doświadczenie, po drugie z powodów sprzętowych. Liderzy jadą Skodą Fabia Rally2 Evo, Stec / Sowa profesjonalnie przygotowanym Fordem Fiesta.

Na czwartym miejscu po dwóch odcinkach meldują się Andrzej Szepieniec / Jarosław Zawadzki (Mitsubishi Lancer), ze stratą 1.3 sekundy.

Wyniki on-line możecie śledzić na stronie organizatora:
WYNIKI ON-LINE

Przypominamy, że tegoroczny Memoriał jest 7 siódmym już rajdem organizowanym w celu upamiętnienia nieodżałowanym kierowców Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Składa się z 10 odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 35 kilometrów, a ponad 100 kilometrów łącznie z odcinkami dojazdowymi. Na starcie stanęły 44 załogi.

Zobacz również: Marian Bublewicz – co stało się z drzewem, w które uderzył?

fot. Marcin Markowicz Motorsport (fanpage)