Na sprzedaż trafiło auto Maxa Verstappena. Nie chodzi tu o żaden supersamochód, ale dość zwyczajną Hondę, która podróżowała ze świeżo upieczonym mistrzem Formuły 1, po wszystkich torach gdzie pojawił się kierowca i jego team. Co ważne auto nie będzie licytowane, ale kupi je ten… kto będzie szybszy.

Mimo, że nie chodzi w tym przypadku o żadnego supercara, być może wartość białej Hondy Cicvic Type R będzie jeszcze większa, bo mowa o aucie służbowym Maxa Verstappena, które podróżowało z nim po całym świecie w mistrzowskim sezonie.

Zobacz także: Prezes Toyoty wskoczył w Yarisa i pokazał jak kręcić „beczki” 

Verstappen używał Hondy, m.in. na dojazdy z hotelu na tory. To oznacza, że kolekcjonerska wartość samochodu jest naprawdę duża, tym bardziej, że mistrz świata podpisał się już na desce rozdzielczej.

Mimo to cena samochodu nie jest zbyt wygórowana, tym bardziej że auto przed wystawienie na sprzedaż przeszło kontrolę techniczną, a platforma CarNext, przez którą odbędzie się sprzedaż wykonała niezbędne naprawy. Cena Hondy Maxa Verstappoena to 33 333 euro. A teraz najważniejsza informacja – nie będzie to licytacja, więc cena nie poszybuje w górę. Auto kupi ten kto po prostu będzie szybszy! Już się logujecie?

Tu jest link do OGŁOSZENIA

Na koniec ważna informacja. Cały dochód ze sprzedaży powędruje na konto fundacji charytatywnej Wings for Life, która w 2004 roku założyli: dwukrotny mistrz świata w motocrossie Heinza Kinigadnera i założyciela Red Bull – Dietricha Mateschitza. Organizacja walczy o wynalezienie skutecznego leczenia urazów rdzenia kręgowego.