niedziela, 3 grudnia, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościTransmisje F1 2023 w Viaplay. Stacja ogłosiła drugiego komentatora

Transmisje F1 2023 w Viaplay. Stacja ogłosiła drugiego komentatora

Transmisje F1 w sezonie 2023 można oglądać na platformie streamingowej Viaplay. Polski oddział ogłosił nazwisko kolejnego komentatora. Do Mikołaja Sokoła dołączy Maciej Jermakow, który wcześniej pracował w Eleven Sports.

Transmisje F1 w Viaplay będą obudowane polskim studiem oraz relacjami dziennikarzy wysyłanych na tor. Widzowie będą mogli oglądać F1 z pełnym polskim komentarzem. Kilka dni temu platforma Viaplay ujawniła, że jednym z komentatorów będzie Mikołaj Sokół.

Zobacz: Mikołaj Sokół przechodzi do Viaplay. Będzie komentować F1

Teraz do grona redakcyjnego dołączył Maciej Jermakow – dziennikarz telewizyjny i radiowy. Przez ostatnie lata współpracował z Eleven Sports przy komentowaniu wyścigów, lecz dwa lata temu przeszedł do Viaplay, gdzie zajmował się m.in. serią IndyCar.

Sezon wyścigowy w Viaplay zapowiada się bardzo obiecująco. W 2023 roku oprócz Formuły 1 będzie można oglądać transmisje z Formuły 2 i Formuły 3, ale na tym nie kończy się motorsportowa oferta platformy.

Zobacz: Transmisja F1 2023 – Viaplay szykuje drakońskie podwyżki

Wcześniej można było tam oglądać IMSA, DTM oraz duże okazjonalne wydarzenia jak 24h Nurburgring. Dotychczas najmocniejszą pozycją ze świata sportów motorowych była seria IndyCar, która będzie nadal transmitowana na Viaplay.

Viaplay rozpocznie tegoroczny sezon F1 od transmisji zimowych testów, które odbędą się 23-25 lutego w Bahrajnie. Do końca grudnia 2022 r. obowiązywała promocja na pakiet roczny. Fani F1 mogli uzyskać za 33,25 zł miesięcznie dostęp do Viaplay, ale aktualna cena pakietu to 55 zł miesięcznie.

Jędrzej Stoner
Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

NOWOŚCI

Rally Monza 2023 – video

Rally Monza 2023 Włochy
Monza Rally 2023 to ostatnia, finałowa runda "Campionato Italiano Assoluto Rally Sparco" czyli Rajdowych Mistrzostw Włoch.Trasa w...

Pražský Rallysprint 2023 – action video

Pražský Rallysprint 2023! Temat naszej, rodzimej Barbórki będzie na ustach wszystkich jeszcze przez kilka dni, ale zobaczcie...

Marczyk i Gospodarczyk wygrywają Kryterium Asów!

Marczyk
Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk dopięli swego! Podopieczni Orlen Teamu zatriumfowali w tegorocznej edycji Kryterium Asów na...

5 godzin prac społecznych za przewinienia na Barbórce

Barbórka
Łukasz Nagraba i Grzegorz Gołda zostali ukarani dość nietypową karą za przewinienia na "dojazdówce'' między OS6 oraz...

Marczyk i Gospodarczyk wygrywają 61. Rajd Barbórka

Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk drugi rok z rzędu zwyciężyli w Rajdzie Barbórka. Załoga Škody Fabii RS...

NAJPOCZYTNIEJSZE