środa, 8 lutego, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościTransmisje F1 2023 w Viaplay. Stacja ogłosiła drugiego komentatora

Transmisje F1 2023 w Viaplay. Stacja ogłosiła drugiego komentatora

Transmisje F1 w sezonie 2023 można oglądać na platformie streamingowej Viaplay. Polski oddział ogłosił nazwisko kolejnego komentatora. Do Mikołaja Sokoła dołączy Maciej Jermakow, który wcześniej pracował w Eleven Sports.

Transmisje F1 w Viaplay będą obudowane polskim studiem oraz relacjami dziennikarzy wysyłanych na tor. Widzowie będą mogli oglądać F1 z pełnym polskim komentarzem. Kilka dni temu platforma Viaplay ujawniła, że jednym z komentatorów będzie Mikołaj Sokół.

Zobacz: Mikołaj Sokół przechodzi do Viaplay. Będzie komentować F1

Teraz do grona redakcyjnego dołączył Maciej Jermakow – dziennikarz telewizyjny i radiowy. Przez ostatnie lata współpracował z Eleven Sports przy komentowaniu wyścigów, lecz dwa lata temu przeszedł do Viaplay, gdzie zajmował się m.in. serią IndyCar.

Sezon wyścigowy w Viaplay zapowiada się bardzo obiecująco. W 2023 roku oprócz Formuły 1 będzie można oglądać transmisje z Formuły 2 i Formuły 3, ale na tym nie kończy się motorsportowa oferta platformy.

Zobacz: Transmisja F1 2023 – Viaplay szykuje drakońskie podwyżki

Wcześniej można było tam oglądać IMSA, DTM oraz duże okazjonalne wydarzenia jak 24h Nurburgring. Dotychczas najmocniejszą pozycją ze świata sportów motorowych była seria IndyCar, która będzie nadal transmitowana na Viaplay.

Viaplay rozpocznie tegoroczny sezon F1 od transmisji zimowych testów, które odbędą się 23-25 lutego w Bahrajnie. Do końca grudnia 2022 r. obowiązywała promocja na pakiet roczny. Fani F1 mogli uzyskać za 33,25 zł miesięcznie dostęp do Viaplay, ale aktualna cena pakietu to 55 zł miesięcznie.

Jędrzej Stoner
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Certyfikacja klatek bezpieczeństwa – jakie koszty ponosi producent

W 2023 weszły w życie nowe zasady odnośnie klatek bezpieczeństwa na polskiej scenie motorsportu. Od 1 stycznia...

BMW ujawnia mistrzowski skład w DTM na sezon 2023

BMW wystartuje w DTM jako Schubert Motorsport
BMW wystartuje w nadchodzącym sezonie DTM jako ekipa Schubert Motorsport. W mistrzowskim składzie wystąpi Sheldon van der...

Stoffel Vandoorne dołącza do Peugeota. Kolejny etat w sezonie 2023

Stoffel Vandoorne dołącza do ekipy Peugeota
Stoffel Vandoorne, mistrz Formuły E dołącza do zespołu Peugeota w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA w sezonie 2023. Stoffel...

Costa Balboa i Scherer dołączą do polskiego zespołu w WEC 2023!

Inter Europol Competition ma przyjemność potwierdzić, że Fabio Scherer i Albert Costa Balboa dołączą do Jakuba Śmiechowskiego...

Kalendarz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie 2023

rajdy amatorskie wyścigi dla amatorów
Kalendarz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie 2023 został opublikowany na fanpage'u PZM Rzeszów 7 lutego....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here