Wyjątkowa willa z własnym torem kartingowym trafiła na wolny rynek

Fot. ARMLS

Co można zrobić z pieniędzmi, gdy ma się ich tak dużo, aby kilka kolejnych pokoleń nie musiało przepracować ani jednego dnia w swoim życiu? Wybudować willę, w której jest miejsce na każdą formę rozrywki. Jeśli nie mamy tyle cierpliwości, możemy kupić gotową.

Taka ultraluksusowa posiadłość została właśnie wystawiona na sprzedaż w miejscowości Gilbert w Arizonie. Choć 20 milionów dolarów może wydawać się wysoką kwotą za 866 metrów kwadratowych i tylko pięć sypialni, to cała działka wielkości 1,76 hektrara została gęsto zagospodarowana, aby zapewnić właścicielom każdą możliwą formę rozrywki. Pośród udogodnień można wymienić chociażby pełnowymiarowe boisko do koszykówki, małe pole golfowe, gigantyczny basen czy… strzelnicę.

Najbardziej interesujący z naszego punktu widzenia jest jednak prywatny tor kartingowy. W ogłoszeniu nie ma niestety informacji o jego długości, lecz na zdjęciach można naliczyć siedem zakrętów, w tym ciasny nawrót. Krawędzie toru są podświetlone, zatem można ścigać się nawet w nocy.

Przedmiotem ogłoszenia jest też sześć pełnowymiarowych elektrycznych gokartów, a także niezliczona ilość opon i w pełni wyposażony warsztat – czyli wszystko, czego potrzeba, aby organizować własną ligę kartingową wśród znajomych.

Co więcej, obiekt jest całkiem nowoczesny. Willa została zbudowana na pustej działce w 2003 roku, a obecny właściciel wprowadził się w drugiej połowie 2017 roku. Wartość poprzedniej transakcji wyniosła «jedyne» pięć milionów dolarów, zatem posiadłość można uznać również za znakomitą inwestycję.

Szczegóły oferty znajdziecie na tej stronie.

Podobają się Tobie nasze newsy? Obserwuj RALLY and RACE także na Google News.