Zapraszamy na listopadowe Święto Mocy!

Listopadowy weekend nie musi być zimny, nudny i ponury. Przełamcie ten stereotyp uczestnicząc w pierwszym polskim Święcie Mocy, które odbędzie się w Toruniu w dniach 8-11 listopada. Drift Magazyn, który jest twórcą tej imprezy zaznacza, że atrakcjom nie będzie końca. Przede wszystkim dlatego, że będzie to zakończenie sezonu w Motoparku Toruń, a więc widzowie będą mieli do wyboru kilka opcji:

* DRIFTING – PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI & PUCHAR DRIFT MAGAZYNU
* RALLYCROSS – DWIE OSTATNIE RUNDY TEGOROCZNYCH MISTRZOSTW KRAJU (RALLYCROSS CUP)
* POKAZY INNYCH DYSCYPLIN
* ZLOT INTEGRACYJNY TORUŃSKICH FANÓW MOTORYZACJI

Z doświadczenia wiemy, że od żadnej z nich nie łatwo oderwać oczy, a więc polecamy zapoznanie się z każdą. Tym bardziej, że we wszystkie dni imprezy wstęp dla widzów jest wolny! Dodajmy, że podczas Święta Mocy drifterzy po raz pierwszy wezmą udział w walce o Puchar Niepodległości  oraz Puchar Drift Magazynu. Dla fanów rallycrossu także nie zabraknie niespodzianek – oprócz podziwiania rywalizacji dotyczących zdobywania mistrza Polski w tej dyscyplinie, widzowie będą mieli okazję poznać wicemistrza Europy RC – Łukasza Skorupskiego oraz zawodników zagranicznych (między innymi z Wielkiej Brytanii).

Myślicie, że to już wszystko? Nic bardziej mylnego! W przerwach między driftingiem a rallycrossem odbywać się będą pokazy innych dyscyplin motorsport, a dla koneserów przewidziano spotkanie z legendami na czterech kołach. Do tego DJ, ognisko z kiełbaskami, czyli impreza na prawdziwym wypasie! Zapraszamy serdecznie!

Wstępny uproszczony program Święta Mocy w Toruniu:
Piątek, 08.11.2013r.
– treningi;
Sobota, 09.11.2013r.
– treningi (od godz. 15.00);
Niedziela, 10.11.2013r.
– treningi drift;
– drift taxi;
– pokazy;
– kwalifikacje do TOP 32 Pucharu Niepodległości;
– runda Rallycross Cup;
Poniedziałek, 11.11.2013r.
– trening drift;
– drift taxi;
– Puchar Niepodległości (finały);
– runda Rallycross Cup.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Motosport Team Toruń, Drift Magazyn, MotoPark Toruń, Mercedes Toruń Club.