Finał Pucharu Toru Słomczyn

Rajdowy kalendarz w październiku rozpocznie się od szutrowego Pucharu Toru Słomczyn – 4 października (sobota). Będzie to finałowa runda tego popularnego rallysprintu. Za nami cztery eliminacje i bardzo wyrównana klasyfikacja generalna sezonu. Dlatego dopiero w sobotę po zakończeniu piątej rundy poznamy kto będzie tryumfatorem sezonu 2014.

Na uczestników tradycyjnie czekają trzy próby sprawnościowe o nawierzchniach mieszanych i szutrowych. Próby są bardzo przyjazne do oglądania dla kibiców i zlokalizowane są bardzo blisko siebie na zamkniętym terenie. Charakter imprezy sprzyja rodzinnemu kibicowaniu.

Wystartować można każdym autem z ważnymi dokumentami drogowymi. Dopuszczone będą także auta sportowe posiadające książeczkę sportową. Impreza odbywa się w całości na terenie prywatnym z wyłączeniem dróg publicznych. Dzięki temu drogi dojazdowe ograniczone są do minimum, a pomiędzy próbami można poruszać się nawet pieszo.

Udział pilota jest opcjonalny. W Pucharze Toru Słomczyn wystartować może sam kierowca lub nawet kilku kierowców w jednym aucie. Po zakończeniu rywalizacji, w oczekiwaniu na wyniki dla uczestników PTS organizowana będzie Pojeżdżawka dla tych którzy będą chcieli jeszcze pozdzierać trochę swoich opon.

Puchar Toru Słomczyn jest eliminacją Mini Max Rally w skład którego wchodzą imprezy organizowane przez Automobilklub: Rzemieślnik, Królewski i Polski.

Zapraszamy na wielki finał Pucharu Toru Słomczyn 2014

>> Dołącz do wydarzenia FB: www.facebook.com/events/743707719041961/

>> Szczegóły imprezy na: www.ak-rzemieslnik.pl