wtorek, 16 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościFinał Pucharu Toru Słomczyn

Finał Pucharu Toru Słomczyn

Rajdowy kalendarz w październiku rozpocznie się od szutrowego Pucharu Toru Słomczyn – 4 października (sobota). Będzie to finałowa runda tego popularnego rallysprintu. Za nami cztery eliminacje i bardzo wyrównana klasyfikacja generalna sezonu. Dlatego dopiero w sobotę po zakończeniu piątej rundy poznamy kto będzie tryumfatorem sezonu 2014.

Na uczestników tradycyjnie czekają trzy próby sprawnościowe o nawierzchniach mieszanych i szutrowych. Próby są bardzo przyjazne do oglądania dla kibiców i zlokalizowane są bardzo blisko siebie na zamkniętym terenie. Charakter imprezy sprzyja rodzinnemu kibicowaniu.

Wystartować można każdym autem z ważnymi dokumentami drogowymi. Dopuszczone będą także auta sportowe posiadające książeczkę sportową. Impreza odbywa się w całości na terenie prywatnym z wyłączeniem dróg publicznych. Dzięki temu drogi dojazdowe ograniczone są do minimum, a pomiędzy próbami można poruszać się nawet pieszo.

Udział pilota jest opcjonalny. W Pucharze Toru Słomczyn wystartować może sam kierowca lub nawet kilku kierowców w jednym aucie. Po zakończeniu rywalizacji, w oczekiwaniu na wyniki dla uczestników PTS organizowana będzie Pojeżdżawka dla tych którzy będą chcieli jeszcze pozdzierać trochę swoich opon.

Puchar Toru Słomczyn jest eliminacją Mini Max Rally w skład którego wchodzą imprezy organizowane przez Automobilklub: Rzemieślnik, Królewski i Polski.

Zapraszamy na wielki finał Pucharu Toru Słomczyn 2014

>> Dołącz do wydarzenia FB: www.facebook.com/events/743707719041961/

>> Szczegóły imprezy na: www.ak-rzemieslnik.pl

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

31 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

Flatout Power Festiwal 2022 Action by RRV

Flatout Power Festiwal 2022 video
Flatout Power Festiwal zapowiada się na jedną tych imprez, które będą kultowymi wydarzeniami w kalendarzu każdego z...

Maksymiuk na Maxa!: Płacz i płać, kibicu Formuły 1

Jestem wkurzony. Bardzo wkurzony. A od marca 2023 roku będę jeszcze bardziej wkurzony! Dlaczego? Dlatego, że nie...

NAJPOCZYTNIEJSZE