Już w ten weekend druga runda Rajdowych Mistrzostw Wrocławia

Lokalizacja jak zawsze ta sama – Tor Niskie Łąki. Data – ostatnia niedziela kwietnia (27.04). Organizator – TMSM „SPARTA” Wrocław. Te trzy składowe sprawiają, że niegdyś kameralne zawody, z rudny na rundę, stają się coraz ważniejsze w motorsportowym kalendarzu Dolnego Śląska.

Co sprawia, że w ten weekend mamy od czynienia z profesjonalnie przygotowanymi zawodami? Może to niuanse, ale na motoryzacyjnej imprezie są szczególnie istotne. Po pierwsze o zdrowie fanek mdlejących na widok bulgoczącego subaru zadba ekipa medyków z NZOZ „SAL-MED”.

Po drugie o żołądki głodnych rywalizacji kibiców i kierowców zadba „Mistrz Grilla”, który zawsze z uśmiechem serwuję tłuste „stejki” i inne smakołyki.

W kwestiach formalnych – cały harmonogram dostępny jest na stronie organizatora. Natomiast warto wiedzieć, że od 8 do około 10 będzie zapoznanie się z trasą oraz m.in. opublikowanie ostatecznej listy startowej. Zawody będą trwały od około 10 do 16. Potem wręczenie trofeów.

Zaplanowano też ciekawą atrakcję, mianowicie w przerwie między drugim, a trzecim przejazdem odbędzie się pokazu stuntu. Motocyklowe akrobacje wykonywane będą przez klubowicza „Sparty” – Marcina Mochu.

Według jednego z organizatorów pogoda została „zamówiona”, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby  niedzielne  popołudnie spędzić  na  torze  przy ul.  Na  Niskich Łąkach.