piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościJuż w ten weekend druga runda Rajdowych Mistrzostw Wrocławia

Już w ten weekend druga runda Rajdowych Mistrzostw Wrocławia

Lokalizacja jak zawsze ta sama – Tor Niskie Łąki. Data – ostatnia niedziela kwietnia (27.04). Organizator – TMSM „SPARTA” Wrocław. Te trzy składowe sprawiają, że niegdyś kameralne zawody, z rudny na rundę, stają się coraz ważniejsze w motorsportowym kalendarzu Dolnego Śląska.

Co sprawia, że w ten weekend mamy od czynienia z profesjonalnie przygotowanymi zawodami? Może to niuanse, ale na motoryzacyjnej imprezie są szczególnie istotne. Po pierwsze o zdrowie fanek mdlejących na widok bulgoczącego subaru zadba ekipa medyków z NZOZ „SAL-MED”.

Po drugie o żołądki głodnych rywalizacji kibiców i kierowców zadba „Mistrz Grilla”, który zawsze z uśmiechem serwuję tłuste „stejki” i inne smakołyki.

W kwestiach formalnych – cały harmonogram dostępny jest na stronie organizatora. Natomiast warto wiedzieć, że od 8 do około 10 będzie zapoznanie się z trasą oraz m.in. opublikowanie ostatecznej listy startowej. Zawody będą trwały od około 10 do 16. Potem wręczenie trofeów.

Zaplanowano też ciekawą atrakcję, mianowicie w przerwie między drugim, a trzecim przejazdem odbędzie się pokazu stuntu. Motocyklowe akrobacje wykonywane będą przez klubowicza „Sparty” – Marcina Mochu.

Według jednego z organizatorów pogoda została „zamówiona”, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby  niedzielne  popołudnie spędzić  na  torze  przy ul.  Na  Niskich Łąkach.

NOWOŚCI

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

Verstappen najszybszy w skróconym FP2 na Suzuce

Verstappen Grand Prix Japonii FP2
Max Verstappen uzyskał najlepszy czas okrążenia podczas drugiej sesji treningowej przed Grand Prix Japonii. Kierowca Red Bulla...

Verstappen wraca na pierwsze miejsce

Grand Prix Singapuru było bardzo niecharakterystyczne dla Maxa Verstappena, który nie był najszybszy w żadnej sesji rozegranej...

Hubert Laskowski wraca za kierownicę rajdówki

Hubert Laskowski powraca za kierownicę Fiesty Rally3! Młodemu zawodnikowi z Dolnego Śląska udało się przełamać finansowy marazm,...

Simracing na wielkim ekranie dzięki ekipie Pitlane Esports

Pitlane
Jedna z największych galerii handlowych w Polsce. Dziesiątki tysięcy klientów i spacerowiczów, a w samym centrum uwagi......

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here