Michał Chorbiński – rajdowe, noworoczne postanowienia

Chorbiński
fot. sklep.rallyandrace.pl

Bez cienia wątpliwości, Michał Chorbiński był jednym z objawień sezonu 2023. Znakomite tempo i widowiskowy styl jazdy sprawiły, iż 23-letni kierowca z Żor dołączył do grona młodych talentów określanych mianem „przyszłości polskich rajdów”. Czym Michał zaskoczy nas w tym roku i jakie są jego sportowe cele? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym, 43. wydaniu magazynu Rally and Race.

Ubiegły rok był przełomowym etapem w karierze Michała Chorbińskiego. 23-letni kierowca z Żor pilotowany przez Adama Chrzanowskiego po raz pierwszy wypłynął na szerokie wody RSMP, walcząc o mistrzowskie laury w klasie 4R2. Załoga niepozornego, lecz „jadowitego” Opla Adama R2 stała się rewelacją zeszłorocznej kampanii, deklasując swoją konkurencję. Do pełni szczęścia zabrakło tylko wymarzonego tytułu – nieobecność na szutrach i kłopoty w Rzeszowie sprawiły, iż Michał i Adam musieli zadowolić się „tylko” brązowym medalem.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

Kampania 2024 ma być okazją do postawienia motorsportowej kropki nad „i” – szansą na spełnienie rajdowych marzeń. W najnowszym, 43. wydaniu naszego magazynu znajdziecie niecodzienną rozmowę, w której poprosiliśmy Michała o określenie tegorocznych planów. Miejsce standardowych pytań zajęły frazy „zmienię”, „uniknę”, „poprawię” czy „zdobędę”. Stawiając sprawę jasno, Chorbiński zdradza swoje sportowe… postanowienia noworoczne!

Chorbiński
fot. Gabapix

Chorbiński w 43. numerze Rally and Race!

Magazyn Rally and Race to… jedyne, klasyczne czasopismo o motorsporcie wydawane w Polsce. Dokładamy więc wszelkich starań, aby w Wasze ręce trafiła przyjemna w lekturze, profesjonalnie wydana gazeta, przesiąknięta emocjami z rodzimych i zagranicznych aren. Na przeszło 150 stronach znajdziecie relacje, felietony i reportaże ze świata rajdów, driftu, wyścigów, cross country, rallycrossu, kartingu, czy simracingu. Nie zapominamy również o imprezach amatorskich, na których wykuwane są młode talenty. Wszystko to zamykamy w spójną formę – wydaną na grubym, przyjemnie pachnącym papierze. Bez grama kokieterii, w 43. wydanie włożyliśmy mnóstwo serca i emocji, dopieszczając każdy możliwy szczegół. Rally and Race to magazyn od pasjonatów, dla pasjonatów. Dla ludzi z adrenaliną we krwi!

Pamiętajcie, iż kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie nie zapłacicie za przesyłkę. 43. wydanie odnajdziecie również w sieci Empik – tutaj możecie znaleźć najbliższy salon.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!