Renault Laguna 3.5 V6, którą w salonie kupił Robert Lewandowski do sprzedania! Jest drogo

16
Renault Laguna Robert Lewandowski 3.5 V6

Renault Laguna 3.5 V6 występuje na portalu otomoto w ilości dwóch sztuk. Jedna za 26 500, a druga… Za 3 razy tyle! Kluczem do zagadki jest to nazwisko: Robert Lewandowski.

Renault Laguna i Robert Lewandowski to nie jest kombinacja, która przychodzi do głowy myśląc ani o Lagunie, ani o naszym najlepszym napastniku. W 2009 roku jednak było to połączenie, które mogliśmy spotkać na ulicy! Grający wtedy w Lechu Poznań Lewandowski zakupił w salonie Renault Lagunę 3.5 V6 w kolorze czarnym, oczywiście w nadwoziu Coupe.

Renault Laguna Robert Lewandowski 3.5 V6

Cena: 80 000 zł

Dziś auto wystawiane jest na sprzedaż za 80 000 zł i ma przebieg 137 tys. km. Co oprócz wartościowej historii otrzymujemy za te „osiem dych”? 238 KM, pełne wyposażenie i zadowalający stan techniczny. Blacharkę autor ogłoszenia ocenia na 4/5, za sprawą rys i otarć normalnych dla auta używanego. Środek ocenił na 4,5/5, wspomniał o pęknięciu bocznej powierzchni siedziska kierowcy, zarysowaniu drążka zmiany biegów i drobnych otarciach tapicerki. Auto serwisowane było zgodnie ze sztuką, wymienione w ogłoszeniu zostały najistotniejsze sprawy takie jak naprawa klimatyzacji, wymiana żarników, opon, sprężyn, amortyzatorów, zacisków i tarcz.

Zobacz również: Do sprzedania BMW E36 GTR w specyfikacji GSMP

Renault Laguna Robert Lewandowski 3.5 V6

Wspomniano szczerze o dwóch sprawach wymagających zainteresowania. Pierwsza to (cytując) „spontanicznie, bez związku z jakimikolwiek uchwytnymi czynnikami, skrzynia biegów przechodzi w tryb awaryjny, wymagając czasem restartu silnika.” Drugi wymagający ingerencji element to rozrusznik, który ma w najbliższym czasie wymagać wymiany.

Ogłoszenie za 99 000 zł w roku 2023

W opisie oferty znajdujemy zapis, że obecni właściciele posiadają ten egzemplarz od 2016 roku. Dotarliśmy do informacji, że próba sprzedaży wozu była już w 2023 roku, wtedy cena wynosiła 99 000. Tamto ogłoszenie również okraszone było dopiskiem, że autem jeździł „jeden z najsłynniejszych polskich napastników piłki nożnej, grający obecnie w lidze hiszpańskiej”.

Link do ogłoszenia

Ten artykuł nie jest zachętą do zakupu, a jedynie pokazuje ciekawe auto, które zaoferowano na jednym z portali. Zachęcamy do zainteresowania się wozem, bo z pewnością jest to wyjątkowy na naszym rynku egzemplarz.