Subaru rozbite przez 64-letnią emerytkę

Subaru wypadek Płock

Subaru rozbite przez 64-letnią emerytkę pochodzącą z Płocka. Wyjaśnić musimy przede wszystkim to, że model ten „króluje na wielu rajdowych imprezach”, a nie wyścigowych jak to inne media głodne klików chwytliwie napisały.

Zdjęcia przypadkowych świadków obiegły internet, werdyktów było wiele, również domysłów nie mniej, niektórzy nawet ostro bronili. Bronili, bo nie dowierzali, że tym autem może poruszać się ktoś o mentalności narwanego nastolatka. W sieci pojawiło się nagranie z tego wypadku i niestety prawda jest brutalna. Kobieta, lat 64, mówiąc potocznie przeleciała przez trawnik, chodnik i ostatecznie spotkała się z autem na przeciwnym do jej kierunku jazdy pasie.

Oficjalna informacja od płockiej policji brzmi:

Jak wstępnie ustalili policjanci, 64-letnia kierująca pojazdem marki Subaru, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z prawidłowo jadącymi pojazdami marki Peugeot i BMW – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Kierujący peugeotem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – dodaje.

Zdementować należy, że nie jest tu mowa o Pani Michalinie z Katowic, która również jeździ Subaru, ale reprezentuje zupełnie inny poziom kultury za kierownicą. Młokosów zdolnych do wyczynów jak na powyższym filmie z pewnością nazwałaby per „d**ku żołędny” i udzieliła kilku dosadnych porad. Film na temat tej znakomitej postaci znajdziecie w sieci.

Foto/video: petronews.pl