środa, 25 maja, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościApartamenty z widokiem na... Silverstone

Apartamenty z widokiem na… Silverstone

Infrastruktura toru Silverstone stale się rozwija. Tym razem nie chodzi jednak o remont nawierzchni lub powiększenie alei serwisowej. Tuż przy nitce brytyjskiego obiektu powstaje luksusowy apartamentowiec dla największych fanów wyścigów.

Tytuł niniejszego artykułu idealnie nadaje się na slogan reklamowy projektu Escapade. Włodarze toru Silverstone potwierdzili, że już wkrótce do użytku oddany zostanie kompleks kilkudziesięciu luksusowych apartamentów wybudowanych z myślą o najzagorzalszych sympatykach motorsportowej rywalizacji w Wielkiej Brytanii. Pierwsi goście będą mogli przekroczyć próg swoich pokoi wiosną przyszłego roku. A najwięksi szczęśliwcy (zwłaszcza Ci z najbardziej zasobnym portfelem), będą mogli podziwiać pojedynki kierowców z poziomu własnej kanapy. Projekt powstanie tuż przy… sekcji Copse i Maggots & Becketts!

fot. Silverstone – oficjalny profil Facebook

Motorsport w luksusowym wydaniu

Według planu na terenie kompleksu powstanie sześćdziesiąt luksusowych apartamentów, restauracja, odpowiednio wyposażona strefa spa i siłownia oraz parking, nie tylko dla cywilnych samochodów ewentualnych gości. Perłą w koronie ma być specjalna strefa. Mieszkańcy mogliby tam wspólnie rozkoszować się wyścigowymi emocjami i relaksować się po zakończonych wyścigach. Zakup nieruchomości ma też wiązać się z dodatkowymi benefitami. Podpisanie aktu notarialnego i przelanie odpowiedniej kwoty pozwoli na korzystanie z toru podczas otwartych sesji ze specjalną zniżką, bezpłatny wstęp na wszystkie organizowane na Silverstone imprezy i dostęp do zamkniętego klubu właścicieli. Oferta sprzedaży obejmuje kupno na wyłączność oraz zakup w charakterze inwestycyjnym.

fot. Silverstone – oficjalny profil Facebook

Zakup apartamentu lub jego czasowy najem pozwoli na komfortowe podziwianie rywalizacji niezależnie od pogody i z dala od tłumów, które w tym roku powróciły na trybuny obiektu. Nie znamy jeszcze dokładnych cen, możemy jednak założyć, że w gronie potencjalnych klientów znajdzie się naprawdę wąska grupa inwestorów. Jesteśmy ciekawi, czy projekt Escapade znajdzie się na liście Waszych marzeń. Niezależnie od ewentualnych kosztów, czy jest obiekt, przy którym chcielibyście zamieszkać? Zapraszamy Was do wspólnej dyskusji.

Wszystkie informacje dotyczące projektu dostępne są na oficjalnej stronie toru Silverstone.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Prawy fotel Laskowskiego czeka na kibiców

Jeśli zawsze marzyłeś o przejażdżce samochodem rajdowym, chętnie angażujesz się w akcje charytatywne i wybierasz się na...

Maciej Manejkowski w nowej roli na torze i plany na przyszłość

Maciej Maney Manejkowski w tym roku odłożył kask na półkę i jak cały zespół Avalon zaangażował się...

Wystartował puchar Work Stuff Super S Cup

To już V edycja pucharu, w którym zawodnicy walczą o tytuł Mistrza Polski Super S Cup w...

KJS Rally Mazowsze 2022 – trwają zapisy

Trwają zapisy na Rally Mazowsze 2022, czyli Konkursową Jazdę Samochodem. Jest to jedna z nielicznych imprez tego...

Kanjo night Łódź

Kanjo Nights - Kanjo Night Łódź 2022
Kanjo nights to nie są zwykłe spoty. To nie spędowiska ogłaszane w Internecie, podczas których liczy się...

NAJPOCZYTNIEJSZE