poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Strona głównaNA TOPIEMotoorkiestra 2022 - wsparcie WOŚP - licytacje, drift taxi, superoes

Motoorkiestra 2022 – wsparcie WOŚP – licytacje, drift taxi, superoes

Motoorkiestra 2022 odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 30 stycznia. Zebraliśmy dla Was kilka najciekawszych wydarzeń na terenie całego kraju. Macie okazję wsiąść na prawy fotel rajdówek, driftowozów, ale też wziąć udział w SuperOESie jako uczestnik!

Przechodząc do konkretów, prezentujemy 10 wydarzeń i telegraficzny skrót tego, co na nich będzie na Was czekać. Planujcie niedzielę!

Motoorkiestra – Autodrom Bemowo – klasyk i stały punkt wsparcia, które od środowiska motoryzacyjnego otrzymuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Pojawią się Miko Marczyk, Łukasz Byśkiniewicz, Jakub „Colin” Brzeziński, Ola Fijał i wiele innych znakomitych postaci

SuperOES 30 Finał WOŚP – Tor Poznań Cykliczna impreza amatorska, która dodatkowo wesprze tym razem WOŚP.

Motoorkiestra Zgierz – Ulokowana w centralnej Polsce impreza brzmi może niepozornie, ale organizowana jest już po raz kolejny i zawsze gromadzi silną stawkę drifterów. Od klimatycznych „gruzów”, przez mega stylowe wozy w stylu stance, po profesjonalne maszyny startujące w zawodach. Warto!

WOŚP 2022 z BOXAMI SZCZĘŚCIA, DRIFT TAXI – OCSiR Ostróda – Kolejny event podczas którego pojawi się masa stylowych driftowozów gotowych do drift taxi, ale również zaplanowana jest część bardziej statyczna – wystawa wyjątkowych aut i motocykli. Mocny patron medialny – Radio ESKA, drift taxi za minimum 20 zł wrzucone do puszki!

WOŚP Walim – nazwa mówi chyba wszystko! Tutaj pojawi się nasza redakcyjna delegacja. Krzysztof Czechak zabiera Subaru Impreza i ma zamiar przez cały dzień wozić darczyńców wspierających WOŚP, w tym mega kultowym miejscu.

Motoorkiestra Kraków – Organizatorzy opisali to wydarzenie najlepiej i najtrafniej: „Motocykliści, rajdowcy, quadowcy, drifterzy, paralotniarze, quad taxi, drift taxi, nowe oraz zabytkowe motocykle i samochody, najpiękniejsze repliki samochodów rajdowych Janusza Kuliga, gwiazdy świata motosportu, liczne licytacje i koncerty! To wszystko i wiele więcej u nas na jedynej i niepowtarzalnej MotoOrkiestrze WOŚP!„ Akcja odbędzie się pod Centrum Handlowym M1.

Motoorkiestra Włocławek – To jeszcze jedna okazja na przejażdżkę w ramach drift taxi, tym razem we Włocławku.

Moto Skoczów – Wiecie czym jest DAF 66 1300 Marathon? Podpowiadamy, nie nie ma zbyt wiele wspólnego z tym co przychodzi na myśl, czyli ciągnikiem siodłowym. To i wiele innych niespotykanych aut spotkacie w Skoczowie na terenie skoczowskiego targowiska. Impreza wspierająca WOŚP ma tam swoją dziesiątą rocznicę.

30. FINAŁ WOŚP GŁOGÓW – Przewidziana jest „Wielka parada samochodów i innych pojazdów”. Start o godzinie 12:00 na parkingu MOK.

MotoOrkiestra Opole – Przewiduje kurs pierwszej pomocy, symulatory, ekspozycje i przejażdżki przeróżnymi samochodami, w tym Mustangami i rajdówkami. Wśród zaproszonych gości jest Paweł Dytko. Start 9:30 na placu przy STEGU ARENIE.

Organizujecie motoryzacyjne wsparcie dla WOŚP? Coś dzieje się w Waszym mieście? Dajcie nam znać!

Przypominamy Wam również najciekawsze moto-licytacje WOŚP 2022: LINK

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Kajetanowicz i Szczepaniak stają na podium WRC2 w Rajdzie Sardynii

Świetny debiut w nowym samochodzie rajdowym zaliczyli Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy rywalizowali w ostatnich dniach...

Damian Litwinowicz wygrywa 2 rundę ERX w Portugalii

Damian Litwinowicz zapisuje na swoje konto kolejną rundę Mistrzostw Europy Rallycross. Polak tryumfuje na Portugalskim torze Montalegre....

42 Rajd Podlaski 2023 | ACTION by MotoRecords.pl

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda wygrywają 42. Rajd Podlaski
42. Rajd Podlaski wygrała załoga Grzegorz Grzyb i Adam Binięda. Zobaczcie jak rywalizacja podczas 3 rundy RSMP...

WRC Rajd Sardynii 2023! – „Jumps & max attack!!”

Rajd Sardynii 2023
Opada kurz po szutrach Rajdu Sardynii! Na włoskich odcinkach specjalnych najszybsi byli Thierry Neuville i Martijn Wydaeghe....

Wielki szlem Verstappena w Grand Prix Hiszpanii

Verstappen_Grand Prix Hiszpanii
Max Verstappen odniósł bezapelacyjne zwycięstwo w Grand Prix Hiszpanii na torze Barcelona-Catalunya. Holender po starcie z pole...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here